Klub Sportowy Unia Kalety - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • 7 kolejka, 08.09 (sobota), godz. 16.30 - Lotnik Kościelec - Unia Kalety ZAPRASZAMY!!!
  •        

Ostatnie spotkanie

Unia Kalety 1:1 Pogoń Kamyk
2018-09-15, 16:00:00
     
oceny zawodników »

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Button

 

Logowanie

Losowa galeria

Sparing: Unia Kalety - LKS Żyglin Cz.III
Ładowanie...

SIATKÓWKA

SKŁAD GRUPY MĘSKIEJ:

1

Piotr Rogocz

2

Michał Więcławik

3

Marcin Popielarz

4

Rafał Pniok

5

Mirosław Piecuch – grający trener

6

Dawid Swoboda

7

Jan Broja

8

Adrian Kalus

9

Patryk Rogocz

10

Daniel Łodziński

11

Artur Grzyb

12

Tomasz Konicki

13

Mateusz Płonka

14

Wojtek Halamus

15

Tomasz Grela

16

Karol Grotecki

17

Mateusz Ziora

18

Adam Painta

   
   

SKŁAD GRUPY ŻEŃSKIEJ:

1

Weronika Franke

2

Paulina Ocelok

3

Urszula Marczak

4

Marta Mazur

5

Kinga Cogiel

6

Michelle Glinka

7

Natalia Jegier

8

Maja Kuder

9

Kamila Gruszka

10

Daria Gaweł

11

Karolina Dragon

12

Dominika Uliczka

13

Oliwia Imiołczyk

14

Anna Łotocka

Obecnie treningi prowadzone są:

  1. Grupa seniorów – pierwsza drużyna:

- poniedziałki 19 – 21 – Sala gimnastyczna przy Ośrodku Edu Res (Bursa), Kalety, Księdza Rogowskiego 43

- czwartki 19:30 – 21:30 – pierwsza drużyna sparingi - Hala Sportowa przy Publicznym Gimnazjum w Boronowie z tamtejszą grupą siatkarzy

- piątki – pierwsza drużyna uczestniczy w Amatorskiej Lidze Siatkówki w Dobrodzieniu, Hala Sportowa PSP w Dobrodzieniu, ul. Piastowska 49

  1. Grupa młodzieży do lat 18 oraz grupa żeńska:

- środy 18 – 20 - Sala gimnastyczna przy Ośrodku Edu Res (Bursa), Kalety, Księdza Rogowskiego 43

WSZYSTKICH CHĘTNYCH ZAPRASZAMY NA TRENINGI

 

Kontakt Piotr Rogocz 885 641 796

 

 

Najbliższe spotkanie

Warta Mstów   Unia Kalety
2018-09-22, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Sklep

 

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
Unia Kalety 1:1 Pogoń Kamyk
Warta Kamieńskie Młyny 0:1 Znicz Kłobuck
Gmina Kłomnice 6:0 Olimpia Truskolasy
Olimpia Huta Stara 0:1 KS Panki
Liswarta Krzepice 2:1 Stradom Częstochowa
MLKS Woźniki 4:4 Sparta Lubliniec
Orzeł Kiedrzyn 3:4 Piast Przyrów
Amator Golce 5:5 Warta Mstów
Orzeł Psary/Babienica 2:1 Lotnik Kościelec

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9
Warta Mstów - Unia Kalety
Lotnik Kościelec - Warta Kamieńskie Młyny
Pogoń Kamyk - Orzeł Psary/Babienica
Piast Przyrów - Amator Golce
Sparta Lubliniec - Orzeł Kiedrzyn
Stradom Częstochowa - MLKS Woźniki
KS Panki - Liswarta Krzepice
Olimpia Truskolasy - Olimpia Huta Stara
Znicz Kłobuck - Gmina Kłomnice

Kalendarium

19

09-2018

środa

20

09-2018

czwartek

21

09-2018

piątek

22

09-2018

sobota

23

09-2018

niedziela

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. KsUnia 46
2. mildzik 45
3. pyndzel01 36
4. ftb2user_1534599095. 35
5. Bambino6 26
6. ciacho92 15
7. niumen 7
8. ftb2user_1510781649. 4
9. UniaKalety 1

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 82, wczoraj: 237
ogółem: 706 280

statystyki szczegółowe