Klub Sportowy Unia Kalety - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Ostatni mecz rundy! Olimpia Hita Stara - Unia Kalety, sobota 17.11.2018, godz. 13.00 ZAPRASZAMY!!!
  •        

Ostatnie spotkanie

Unia Kalety 3:2 Gmina Kłomnice
2018-11-10, 13:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Button

 

Logowanie

Statystyki drużyny

Kontakt do trenerów

Chcesz aby Twoje dziecko trenowało w Klubie Sportowym UNIA KALETY

Nic Prostszego !!!

Poniżej przedstawiamy wszystkie drużyny młodzieżowe ,począwszy od juniorów kończąc na szkółce .W tabeli znajdą Państwo nazwiska trenerów poszczególnych grup a także ich dane kontaktowe .

 

PIŁKA NOŻNA

Lp.

Nazwa drużyny

Trener

Tel. kontaktowy

1.

Juniorzy

Rocznik 1997-1999

Kubica Krzysztof

 

604-572-445

2.

Trampkarze

Rocznik 2000-2001

Baron Dawid

533-249-285

3.

Młodzicy

Rocznik 2002-2004

Neumann Jarosław

530-233-211

4.

Orlicy

Rocznik 2005-2007

Neumann Jarosław

530-233-211

5.

Szkółka piłkarska

Rocznik 2008-2010

Nojman Mateusz

698-299-808

 

 

 

 

 

SIATKÓWKA

Lp.

Grupa

Trener

Tel. kontaktowy

1.

Dziewczęta

Rocznik 1997-2000

Rogocz Piotr

885-641-796

2.

Chłopcy

Rocznik 1997-2000

Rogocz Piotr

885-641-796

3.

Seniorzy

Od 18 roku

Rogocz Piotr

885-641-796

Grupa dziewcząt i chłopców: trenuje w środy o 18:00 w sali gimnastycznej (BURSA)

Seniorzy: w poniedziałki o 18:00 (BURSA)

 

CO GDZIE KIEDY

Treningi grup młodzieżowych:

 

Szkółka piłkarska: środy i piątki o 16:00 –17:30 Sala gimnastyczna w szkole podstawowej nr 1

Orlicy: poniedziałki , środy , 16:30 –18:00 Boisko Orlik

Młodzicy: poniedziałki , środy 16:30 – 18:00 Orlik

Trampkarze: wtorki ,czwartki 16:30-18:00 Stadion KS Unia

Juniorzy: wtorki ,środy piątki 17-20 orlik, stadion, sala.

 

 

 

Najbliższe spotkanie

Olimpia Huta Stara   Unia Kalety
2018-11-17, 13:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Sklep

 

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
Unia Kalety 3:2 Gmina Kłomnice
Warta Kamieńskie Młyny 2:2 MLKS Woźniki
Orzeł Kiedrzyn 1:2 Liswarta Krzepice
Amator Golce 1:2 Olimpia Huta Stara
Orzeł Psary/Babienica 0:1 Znicz Kłobuck
Lotnik Kościelec 4:1 Olimpia Truskolasy
Pogoń Kamyk 3:2 KS Panki
Warta Mstów 5:1 Stradom Częstochowa
Piast Przyrów 2:1 Sparta Lubliniec

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17
Olimpia Huta Stara - Unia Kalety
Sparta Lubliniec - Warta Kamieńskie Młyny
Stradom Częstochowa - Piast Przyrów
KS Panki - Warta Mstów
Olimpia Truskolasy - Pogoń Kamyk
Znicz Kłobuck - Lotnik Kościelec
Gmina Kłomnice - Orzeł Psary/Babienica
Liswarta Krzepice - Amator Golce
MLKS Woźniki - Orzeł Kiedrzyn

Kalendarium

17

11-2018

sobota

Trampkarze: Olimpia Huta Stara - Unia Kalety 10.00

Seniorzy: Olimpia Huta Stara - Unia Kalety 13.00

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. KsUnia 89
2. pyndzel01 78
3. mildzik 67
4. ftb2user_1534599095. 66
5. ciacho92 51
6. Bambino6 26
7. niumen 7
8. ftb2user_1510781649. 4
9. UniaKalety 1

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 9, wczoraj: 206
ogółem: 719 536

statystyki szczegółowe