Klub Sportowy Unia Kalety - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Ostatni mecz rundy! Olimpia Hita Stara - Unia Kalety, sobota 17.11.2018, godz. 13.00 ZAPRASZAMY!!!
  •        

Ostatnie spotkanie

Unia Kalety 3:2 Gmina Kłomnice
2018-11-10, 13:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Button

 

Logowanie

Statystyki drużyny

Transfery

Lato 2018

Przybyli

Paweł Bździon (powrót po zabiegu)

Piotr Sowa (powrót, wolny zawodnik)

Kamil Sowa (powrót, wolny zawodnik)

Damian Zuber (Sparta Tworóg)

Daniel Nokielski (Sparta Tworóg)

Tomasz Szyguła (GKS Gieksa Katowice)

Kamil Pilarski (powrót do treningów)

 

Ubyli

nikt nie ubył

 

Zima 2018

Przybyli

Roland Płonka (wolny zawodnik)

 

Ubyli

Dawid Mirosławski (praca zawodowa)

Artur Niglus (zrezygnował)

Michał Halamus (zrezygnował)

Paweł Bździon (czeka na zabieg)

Mateusz Machoń (czeka na zabieg)

 

Lato 2017

Przybyli

Adrian Golec (powrót z wypożyczenia - LKS Żyglin)

Dawid Mirosławski (z drużyny rezerw)

  Eugeniusz Urbańczyk (z drużyny rezerw)

Szymon Watoła (z drużyny rezerw)

Sebastian Breguła (z drużyny rezerw)

Artur Niglus (z drużyny rezerw)

Dominik Rosikoń (z drużyny rezerw)

 

Ubyli

Tomasz Masina (wypożyczenie - Sparta Lubliniec)

Patryk Gatys (wypożyczenie - Sparta Lubliniec)

Jarosław Wróbel (wypożyczenie - Victoria Strzebiń)

Dawid Cyl (Orzeł Psary/Babienica)

Dawid Jaskuła (koniec wypożyczenia - Odra Miasteczko Śląskie)

Kordian Lebek (koniec kariery)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najbliższe spotkanie

Olimpia Huta Stara   Unia Kalety
2018-11-17, 13:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Sklep

 

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
Unia Kalety 3:2 Gmina Kłomnice
Warta Kamieńskie Młyny 2:2 MLKS Woźniki
Orzeł Kiedrzyn 1:2 Liswarta Krzepice
Amator Golce 1:2 Olimpia Huta Stara
Orzeł Psary/Babienica 0:1 Znicz Kłobuck
Lotnik Kościelec 4:1 Olimpia Truskolasy
Pogoń Kamyk 3:2 KS Panki
Warta Mstów 5:1 Stradom Częstochowa
Piast Przyrów 2:1 Sparta Lubliniec

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17
Olimpia Huta Stara - Unia Kalety
Sparta Lubliniec - Warta Kamieńskie Młyny
Stradom Częstochowa - Piast Przyrów
KS Panki - Warta Mstów
Olimpia Truskolasy - Pogoń Kamyk
Znicz Kłobuck - Lotnik Kościelec
Gmina Kłomnice - Orzeł Psary/Babienica
Liswarta Krzepice - Amator Golce
MLKS Woźniki - Orzeł Kiedrzyn

Kalendarium

17

11-2018

sobota

Trampkarze: Olimpia Huta Stara - Unia Kalety 10.00

Seniorzy: Olimpia Huta Stara - Unia Kalety 13.00

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. KsUnia 89
2. pyndzel01 78
3. mildzik 67
4. ftb2user_1534599095. 66
5. ciacho92 51
6. Bambino6 26
7. niumen 7
8. ftb2user_1510781649. 4
9. UniaKalety 1

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 49, wczoraj: 206
ogółem: 719 576

statystyki szczegółowe