Klub Sportowy Unia Kalety - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • 7 kolejka, 08.09 (sobota), godz. 16.30 - Lotnik Kościelec - Unia Kalety ZAPRASZAMY!!!
  •        

Ostatnie spotkanie

Unia Kalety 1:1 Pogoń Kamyk
2018-09-15, 16:00:00
     
oceny zawodników »

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Button

 

Logowanie

Losowa galeria

Sparing: Juniorzy Unia Kalety - Gol II Częstochowa Cz.I
Ładowanie...

Tabele z lat 2001-2010

sezon 2000/01 klasa okręgowa

jesień:

  1. Kłobuck - Unia - 1-1 (1-0) Cieślik
  2. Olsztyn - Unia - 1-0 (1-0)
  3. Unia - Blachownia - 1-1 (0-0) Żuk
  4. Żarki - Unia - 2-0 (1-0)
  5. Unia - Stradom - 1-1 (1-0) Neumann
  6. Babienica - Unia - 1-1 (1-0) Starczewski
  7. Unia - Mstów - 2-0 (1-0) Urbańczyk 2
  8. Truskolasy - Unia - 0-0
  9. Unia - Panki - 5-1 (2-0) Brzenska 2, Urbańczyk 2, Piątkowski
  10. Unia - Jedność - 1-0 (0-0) Jelonek
  11. Szczekociny - Unia - 2-2 (1-1) Urbańczyk, Guder
  12. Lubliniec - Unia - 2-0 (1-0)
  13. Unia - Victoria - 1-0 (1-0) Żuk
  14. Kamieńskie M. - Unia - 3-1 (1-0) Urbańczyk
  15. Unia - Kłobuck - 2-0 (1-0) Urbańczyk 2
  16. Unia - Olsztyn - 1-0 (0-0) Brzenska

wiosna:

  1. Blachownia - Unia - 1-0 (0-0)
  2. Unia - Żarki - 3-0 (1-0) Starczewski 3
  3. Unia - Stradom - 0-3 (0-2)
  4. Unia - Babienica - 1-0 (1-0) Urbańczyk
  5. Unia - Truskolasy - 1-1 (1-1) Cieślik
  6. Mstów - Unia - 4-0 (2-0)
  7. Panki - Unia - 1-3 (1-2) Gomoluch, Neumann, Lebek
  8. Boronów - Unia - 3-2 (1-1) Piątkowski, Brzenska
  9. Unia - Szczekociny - 1-1 (0-0) Starczewski
  10. mecz z okazji jubileuszu 80-cio lecia klubu: Unia - Ruch Radzionków (ekstraklasa) - 0-3 (0-1)
  11. Unia - Lubliniec - 0-2 (0-1)
  12. Victoria - Unia - 1-1 (1-0) Neumann
  13. Unia - Kamieńskie M. - 1-2 (1-1) Żuk

Raków II wycofał się po 8 kolejce.

sezon 2001/02 klasa okręgowa

jesień:

  1. Mstów - Unia - 3-0 vo (na boisku 0-0)
  2. Unia - Kłobuck - 2-2 (1-0) Krawczyk, Urbańczyk
  3. Koszęcin - Unia - 0-3 (0-1) Urbańczyk 2, Neumann
  4. Unia - Sadów - 1-1 (1-0) Urbańczyk
  5. Żarki - Unia - 5-0 (1-0)
  6. Unia - Stradom - 1-0 (1-0) Guder
  7. Konopiska - Unia - 1-1 (0-0) Neumann
  8. Unia - Babienica - 1-1 (0-0) Neumann
  9. Truskolasy - Unia - 2-1 (1-0) Neumann
  10. Olsztyn - Unia - 1-2 (0-0) - Lebek, Neumann
  11. Unia - Lubliniec - 3-4 (0-1) Gomoluch 2, Urbańczyk
  12. Szczekociny - Unia - 4-1 (2-1) Neumann
  13. Unia - Niegowa - 0-3 (0-0)
  14. Kamienskie M. - Unia - 0-2 (0-1) Gomoluch, Urbańczyk
  15. Unia - Blachownia - 1-1 (1-1) Brzenska
  16. Unia - Mstów - 3-1 (2-1) Urbańczyk 2, Gomoluch
  17. Kłobuck - Unia - 2-2 (2-0) Urbańczyk, Gomoluch

wiosna:

  1. Unia - Koszęcin - 2-0 (0-0) Lebek 2
  2. Sadów - Unia - 1-3 (1-0) Krawczyk 2, Gomoluch
  3. Unia - Żarki - 2-0 (1-0) Lebek 2
  4. Stradom - Unia - 3-0 (0-0)
  5. Unia - Konopiska - 4-1 (2-1) Lebek 2, Urbańczyk, Gomoluch
  6. Babienica - Unia - 1-1 (1-0) Brzenska
  7. Unia - Truskolasy - 2-0 (1-0) Golec, Brzenska
  8. Unia - Olsztyn - 3-0 (1-0) Krawczyk, Neumann, Urbańczyk
  9. Lubliniec - Unia - 0-4 (0-0) Starczewski 2, Brzenska, Urbańczyk
  10. Unia - Szczekociny - 3-0 (2-0) Brzenska, Gomoluch, Neumann
  11. Niegowa - Unia - 2-2 (2-1) Urbańczyk, Brzenska
  12. Unia - Kamieńskie M. - 6-0 (1-0) Brzenska 3, Neumann, Nowak, ?
  13. Blachownia - Unia - 1-1 (1-1) Razik
Lp. Nazwa drużyny M W R P B+ B- Pkt
1. Stradom Częstochowa 30 23 5 2 113 30 74
 
2. Jura Niegowa 30 19 7 4 73 33 64
3. Sparta Szczekociny 30 20 2 8 78 49 62
4. Znicz Kłobuck 30 16 7 7 61 31 55
5. Pogoń Blachownia 30 15 7 8 58 32 52
6. Unia Kalety 30 14 9 7 57 41 51
7. Sparta Lubliniec 30 15 4 11 67 53 49
8. Lot Konopiska 30 11 6 13 40 49 39
9. Orzeł Babienica 30 10 8 12 46 56 38
10. Olimpia Truskolasy 30 11 5 14 50 55 38
11. Warta Mstów 30 10 3 17 52 77 33
12. Zieloni Żarki 30 7 8 15 45 57 29
13. Warta Kamieńskie Młyny 30 6 7 17 35 67 25
14. Śląsk Koszęcin 30 6 7 17 32 74

25

 
15. Pokój Sadów 30 4 9 17 36 75 21
16. Sokół Olsztyn 30 4 4 22 23 87 16

 

sezon 2002/03 klasa okręgowa

jesień:

  1. Unia - Kłobuck - 1-1 (1-0) Urbańczyk
  2. Szczekociny - Unia - 4-4 (4-0) Urbańczyk 2, Brzęczek, Neumann
  3. Unia - Niegowa - 0-1 (0-0)
  4. Unia - Boronów - 2-0 (1-0) Starczewski, Neumann
  5. Koniecpol - Unia - 1-3 (0-1) Pudlik, Gomoluch, Golec
  6. Unia - Kiedrzyn - 1-1 (1-1) Lebek
  7. Babienica - Unia - 2-2 (2-2) Urbańczyk, Neumann
  8. Unia - Truskolasy - 3-1 (2-1) Pudlik 2, Golec
  9. Lubliniec - Unia - 2-1 (1-0) Neumann
  10. Unia - Konopiska - 4-0 (2-0) Lebek, Neumann, Urbańczyk, Brzęczek
  11. Unia - Blachownia - 3-3 (2-0) Lebek, Neumann 2
  12. Unia - Żarki - 1-0 (0-0) Neumann
  13. Mstów - Unia - 1-0 (0-0)
  14. Unia - Koszęcin - 1-1(0-0) Gomoluch
  15. Kamieńskie M. - Unia - 2-2 (1-1) Neumann, Pudlik

wiosna:

  1. Kłobuck - Unia - 1-1 (1-1) ?
  2. Unia - Szczekociny - 0-1 (0-0)
  3. Niegowa - Unia - 2-0 (1-0)
  4. Boronów - Unia - 2-1 (1-0) Lebek
  5. Unia - Koniecpol - 2-0 (0-0) Lebek, Gomoluch
  6. Kiedrzyn - Unia - 3-2 (1-1) Golec, Brzęczek
  7. Unia - Babienica - 0-0
  8. Truskolasy - Unia - 2-0 (0-0)
  9. Unia - Lubliniec - 1-7 (0-3) Golek
  10. Konopiska - Unia - 0-2 (0-1) Krawczyk, Brzęczek
  11. Blachownia - Unia - 1-0 (1-0)
  12. Żarki - Unia - 0-1 (0-0) sam.
  13. Unia - Mstów - 4-2 (1-0) Urbańczyk 2, Krawczyk, Gomoluch
  14. Koszęcin - Unia - 1-5 (1-4) Gomoluch 2, Lebek, Krawczyk, Starczewski
  15. Unia - Kamieńskie M. - 2-1 (0-0) Gomoluch 2
Lp. Nazwa drużyny M W R P B+ B- Pkt
1. Jura Niegowa 30 20 5 5 57 23 65
 
2. Orzeł Kiedrzyn 30 20 5 5 85 39 65
3. Znicz Kłobuck 30 18 7 5 55 29 61
4. Sparta Lubliniec 30 16 6 8 70 30 54
5. Pogoń Blachownia 30 11 13 6 38 34 46
6. Sparta Szczekociny 30 13 6 11 48 44 45
7. Jedność Boronów 30 13 5 12 40 40 44
8. LKS Babienica 30 11 10 9 37 40 43
9. Unia Kalety 30 11 9 10 49 43 42
10. Olimpia Truskolasy 30 12 5 13 49 49 41
11. Pilica Koniecpol 30 10 4 16 36 52 34
12. Lot Konopiska 30 8 8 14 35 47 32
13. Zieloni Żarki 30 9 5 16 39 55 32
 
14. Warta Kamieńskie Młyny 30 5 7 18 36 64 22
15. Warta Mstów 30 5 6 19 33 74 21
16. Śląsk Koszęcin 30 5 5 20 23 67 20

 

sezon 2003/04 klasa okręgowa

jesień:

  1. Kuźnica M. - Unia - 1-1 (0-0) Brzęczek
  2. Unia - Boronów - 1-1 (1-1) Lebek
  3. Lubliniec - Unia - 1-0 (1-0)
  4. Unia - Kłobuck - 0-1 (0-1)
  5. Kamyk - Unia - 2-1 (2-0) Golec
  6. Unia - Żarki - 0-1 (0-1)
  7. Babienica - Unia - 0-1 (0-0) Lebek
  8. Unia - Koniecpol - 1-0 (1-0) Kożuch
  9. Konopiska - Unia - 1-0 (0-0)
  10. Unia - Szczekociny - 2-0 (0-0) sam. Golek
  11. Woźniki - Unia - 2-0 (0-0)
  12. Unia - Kiedrzyn - 3-0 (2-0) Neumann 2, Urbańczyk
  13. Blachownia - Unia - 1-2 (0-0) Starczewski 2
  14. Unia - Victoria - 1-1 (0-0) Bździon
  15. Truskolasy - Unia - 0-2 (0-1) Lebek, Bździon

wiosna:

  1. Boronów - Unia - 0-3 (0-0) Golec 2, Starczewski
  2. Unia - Lubliniec - 0-1 (0-0)
  3. Kłobuck - Unia - 2-0 (0-0)
  4. Unia - Kamyk - 2-1 (0-0) Neumann, Lebek
  5. Unia - Kuźnica M. - 1-1 (0-0) Lebek
  6. Żarki - Unia - 1-2 (1-0) Brzęczek, Starczewski
  7. Unia - Babienica - 1-0 (0-0) Lebek
  8. Koniecpol - Unia - 1-1 (1-1) Bździon
  9. Unia - Konopiska - 0-2 (0-2)
  10. Szczekociny - Unia - 0-3 (0-1) Kocyba, Lebek, Golec
  11. Unia - Woźniki - 3-2 (1-2) Lebek, Brzenska, Świtała
  12. Kiedrzyn - Unia - 1-2 (0-1) Neumann, Golec
  13. Unia - Blachownia - 3-0 (1-0) Brzęczek, Golec, Lebek
  14. Victoria - Unia - 3-5 (2-1) Gomoluch 2, Lebek 2, Brzęczek
  15. Unia - Truskolasy - 2-1 (1-0) Lebek 2
Lp. Nazwa drużyny M W R P B+ B- Pkt
1. Sparta Lubliniec 30 24 3 3 98 21 75
2. Znicz Kłobuck 30 21 6 3 62 26 69
3. Unia Kalety 30 16 5 9 43 28 53
4. Victoria Częstochowa 30 16 5 9 54 45 53
5. Zieloni Żarki 30 13 9 8 60 35 48
6. Lot Konopiska 30 11 9 10 48 47 42
7. LKS Babienica 30 11 8 11 41 37 41
8. Jedność Boronów 30 10 9 11 35 42 39
9. Orzeł Kiedrzyn 30 10 7 13 42 60 37
10. Pogoń Blachownia 30 10 7 13 41 51 37
11. Pilica Koniecpol 30 8 9 13 43 51 33
12. Olimpia Truskolasy 30 7 12 11 35 46 33
13. MLKS Woźniki 30 10 2 18 29 58 32
14. Pogoń Kamyk 30 7 8 15 39 53 29
15. Płomień Kuźnica Mar. 30 6 10 14 36 61 28
16. Sparta Szczekociny 30 4 3 23 25 80 15

 

cdn.

 

Najbliższe spotkanie

Warta Mstów   Unia Kalety
2018-09-22, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Sklep

 

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
Unia Kalety 1:1 Pogoń Kamyk
Warta Kamieńskie Młyny 0:1 Znicz Kłobuck
Gmina Kłomnice 6:0 Olimpia Truskolasy
Olimpia Huta Stara 0:1 KS Panki
Liswarta Krzepice 2:1 Stradom Częstochowa
MLKS Woźniki 4:4 Sparta Lubliniec
Orzeł Kiedrzyn 3:4 Piast Przyrów
Amator Golce 5:5 Warta Mstów
Orzeł Psary/Babienica 2:1 Lotnik Kościelec

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9
Warta Mstów - Unia Kalety
Lotnik Kościelec - Warta Kamieńskie Młyny
Pogoń Kamyk - Orzeł Psary/Babienica
Piast Przyrów - Amator Golce
Sparta Lubliniec - Orzeł Kiedrzyn
Stradom Częstochowa - MLKS Woźniki
KS Panki - Liswarta Krzepice
Olimpia Truskolasy - Olimpia Huta Stara
Znicz Kłobuck - Gmina Kłomnice

Kalendarium

19

09-2018

środa

20

09-2018

czwartek

21

09-2018

piątek

22

09-2018

sobota

23

09-2018

niedziela

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. KsUnia 46
2. mildzik 45
3. pyndzel01 36
4. ftb2user_1534599095. 35
5. Bambino6 26
6. ciacho92 15
7. niumen 7
8. ftb2user_1510781649. 4
9. UniaKalety 1

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 72, wczoraj: 237
ogółem: 706 270

statystyki szczegółowe