Klub Sportowy Unia Kalety - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Zapraszam do ankiety - Najlepszy mecz poprzedniego sezonu
  •        

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Ankiety

Najlepszy mecz sezonu 2017/18?

Button

 

Logowanie

Tabele z lat 1991-2000

sezon 1990/91 klasa okręgowa

 

 

sezon 1991/92 klasa okręgowa

sezon 1992/93 klasa okręgowa

sezon 1993/94 klasa okręgowa

    M Pkt G+ G-
1. Zawisza Pajęczno 34 44 64 41
2. Olimpia Huta Stara 34 43 74 48
3. Motor Praszka (s) 34 41 92 49
4. Pogoń Kamyk 34 41 85 48
5. Lotnik Kościelec 34 40 56 43
6. Pogoń Blachownia (b) 34 40 60 49
7. Warta Mstów 34 39 71 51
8. Znicz Kłobuck (s) 34 38 61 61
9. Deal Panki 34 36 59 52
10. Liswarta Krzepice 34 36 56 49
11. Płomień Kuźnica Marianowa (b) 34 35 64 56
12. Unia Kalety 34 34 58 60
13. OKS Olesno (b) 34 32 37 59
14. Polonia Poraj 34 31 44 62
15. LZS Uszyce 34 27 63 70
16. Warta Kamieńskie Młyny 34 26 54 74
17. Orzeł Babienica (b) 34 21 41 73
18. Mechanik Kochcice 34 8 21 115

sezon 1994/95 klasa okręgowa

sezon 1995/96 klasa okręgowa

jesień:

  1. Unia - Skra - 2-2 (1-0) Jasiński, Tomaszowski
  2. Lotnik - Unia - 2-0 (0-0)
  3. Blachownia - Unia - 1-2 (1-0) Tomaszowski, Brzeńska Dn
  4. Olesno - Unia - 4-0 (0-0)
  5. Unia - Pajęczno - 2-1 (0-0) Brzeńska Dn, Tomaszowski
  6. Myszków II - Unia - 2-0 (0-0)
  7. Unia - Poczesna - 0-1 (0-0)
  8. Konopiska - Unia - 2-0 (0-0)
  9. Unia - Praszka - 1-2 (1-1) Jelonek
  10. Dalachów - Unia - 2-2 (2-0) Michocki, Jelonek
  11. Unia - Kłobuck - 2-1 (1-1) Cieślik, Brzeńska Dn
  12. Mstów - Unia - 4-0 (0-0)
  13. Unia - Kamyk - 6-3 (3-2) Lebek S, Cieślik, Brzeńska Dn, Peła, Kandzia, Jelonek,
  14. Unia - Kamieńskie M. - 0-1 (0-1)
  15. Gorzów Śl. - Unia - 3-1 (2-0) Jelonek

wiosna:

  1. Skra - Unia - 1-3 (0-3) - Nowak 2, Jelonek
  2. Unia - Kościelec - 0-0
  3. Unia - Blachownia - 0-2 (0-1)
  4. Unia - Olesno - 3-4 (2-1) Lebek S, Jelonek, Brzeńska Dk
  5. Pajęczno - Unia - 0-0
  6. Unia - Myszków II - 1-0 (1-0) Niewiadomski
  7. Poczesna - Unia - 1-0 (0-0)
  8. Unia - Konopiska - 3-1 (3-1) Jelonek 2, Nowak
  9. Praszka - Unia - 3-3 (2-1) Jasiński, Jelonek, Cieślik
  10. Unia - Dalachów - 4-2 (1-0) Jelonek 2, Nowak, Cieślik
  11. Kłobuck - Unia - 1-0 (1-0)
  12. Unia - Mstów - 4-3 (3-1) Jelonek 3, sam.
  13. Kamyk - Unia - 7-2 (5-0) Nowak, Cieślik
  14. Kamieńskie M. - Unia - 2-3 (2-1) Brzeńska Dn, Nowak, sam.
  15. Unia - Gorzów Śl. - 3-0 (0-0) Jelonek, Nowak 2

sezon 1996/97 klasa okręgowa

jesień:

  1. Żarki - Unia - 5-0 (0-0)
  2. Unia - Strojec - 0-1 (0-0)
  3. Poczesna - Unia - 0-2 (0-0) Cieślik, Jelonek
  4. Mstów - Unia - 3-2 (2-1) Cieślik, Jelonek
  5. Unia - Victoria - 2-1 (0-1) Jelonek, Peła
  6. Konopiska - Unia - 1-0 (1-0)
  7. Unia - Kłobuck - 0-1 (0-0)
  8. Skra - Unia - 3-1 (1-0) Tomaszowski
  9. Unia - Panki - 1-5 (0-2) Tomaszowski
  10. Pajęczno - Unia - 4-2 (3-1) Tomaszowski, Brzeńska Dk
  11. Unia - Olesno - 2-1 (2-1) Tomaszowski, sam.
  12. Warłów - Unia - 1-6 (0-3) Jasiński 2, Jelonek, Krawczyk, Cieślik, Tomaszowski
  13. Unia - Kościelec - 1-2 (0-1) Peła
  14. Blachownia - Unia - 1-3 (1-0) Jelonek, Jasiński
  15. Unia - Gorzów Śl. - 1-1 (1-1) Jelonek
  16. Unia - Żarki - 1-1 (1-1) Cieślik
  17. Strojec - Unia - 5-1 (5-0) Cieślik

wiosna:

  1. Unia - Poczesna - 2-2 (1-2) Jelonek 2
  2. Unia - Mstów - 0-3 (0-3)
  3. Victoria - Unia - 5-0 (2-0)
  4. Unia - Konopiska - 4-1 (3-0) Cieślik, Brzeńska Dk, Krawczyk, Kandzia
  5. Kłobuck - Unia - 1-3 (1-1) Jelonek 3
  6. Unia - Skra - 2-2 (1-0) Jasiński, Jelonek
  7. Panki - Unia - 4-3 (2-1) Jelonek 3
  8. Unia - Pajęczno - 3-0 (2-0) Cieślik, Brzeńska Dn, Jasiński
  9. Olesno - Unia - 3-0 (2-0)
  10. Unia - Warłów - 8-2 (4-1) Tomaszowski 3, Brzeńska Dk 2, Sośnica, Cieślik, Niewiadomski
  11. Kościelec - Unia - 4-3 (0-1) Jelonek 3
  12. Unia - Blachownia - 4-1 (1-0) Brzeńska Dn, Jelonek, Cieślik
  13. Gorzów Śl. - Unia - 3-4 (2-1) Tomaszowski 3, Cieślik

sezon 1997/98 klasa okręgowa

jesień:

  1. Krzepice - Unia - 1-2 (0-0) Jelonek, Brzeńska Dn
  2. Unia - Panki - 1-0 (1-0) Jelonek
  3. Unia - Konopiska - 1-0 (1-0) Jelonek
  4. Mstów - Unia - 1-1 (1-0) Niewiadomski
  5. Unia - Kościelec - 2-4 (0-2) Tomaszowski, Jelonek
  6. Truskolasy - Unia - 4-2 (2-1) Tomaszowski, Brzeńska Dk
  7. Unia - Boronów - 2-0 (1-0) Jelonek 2
  8. Unia - Skra - 3-0 (1-0) Jelonek 2, Brzeńska Dn
  9. Kłobuck - Unia - 0-3 (0-2) Jelonek 2, Zok
  10. Unia - Praszka - 1-1 (1-1) sam.
  11. Blachownia - Unia - 2-2 (0-1) Cieślik, Brzeńska Dn
  12. Unia - Gorzów Śl. - 3-2 (1-1) Jelonek 2, Jasiński
  13. Pajęczno - Unia - 0-2 (0-0) Cieślik, Krawczyk
  14. Unia - Olesno - 0-1 (0-1)
  15. Myszków II - Unia - 6-0 (2-0)

wiosna:

  1. Skra - Unia - 0-3 (0-0) Jelonek 2, Ocelok
  2. Unia - Krzepice - 2-2 (1-0) Brzeńska Dn, Szmalenberg
  3. Panki - Unia - 2-2 (2-0) Brzeńska Dk, Tomaszowski
  4. Konopiska - Unia - 1-1 (0-0) jasiński
  5. Unia - Mstów - 2-1 (1-1) Cieślik, Szmalenberg
  6. Kościelec - Unia - 2-3 (1-1) Cieślik, Nowak, Jelonek
  7. Unia - Truskolasy - 1-0 (1-0) Jelonek
  8. Boronów - Unia - 0-5 (0-2) Jelonek 2, Nowak 2, Tomaszowski
  9. Unia - Kłobuck - 1-2 (1-1) Tomaszowski
  10. Praszka - Unia - 5-0 (3-0)
  11. Unia - Blachownia - 3-2 (2-1) Jelonek, Brzeńska Dk, sam.
  12. Gorzów Śl. - Unia - 1-2 (0-2) Brzeńska Dk, Brzeńska Dn
  13. Unia - Pajęczno - 3-2 (1-1) Jelonek 2, Lebek S
  14. Olesno - Unia - 1-1 (0-0) Nowak
  15. Unia - Myszków II - 1-3 (1-1) Krawczyk

sezon 1998/99 klasa okręgowa

jesień:

  1. Olesno - Unia - 2-0 (0-0)
  2. Unia - Blachownia - 2-0 (1-0) Cieślik, Nowak
  3. Konopiska - Unia - 3-3 (2-1) Jelonek, Nowak, Szmalenberg
  4. Unia - Lubliniec - 1-1 (0-0) Jelonek
  5. Boronów - Unia - 2-5 (1-2) Brzeńska Dn, Brzeńska Dk, Jelonek, Szmalenberg, Nowak
  6. Unia - Szczekociny - 2-1 (0-1) Cieślik, Lebek S
  7. Gorzów Śl. - Unia - 3-0 (0-0)
  8. Unia - Truskolasy - 4-2 (2-2) Brzeńska Dk, Brzeńska Dn, Jelonek, Krawczyk
  9. Mstów - Unia - 4-3 (1-1) Nowak 2, Brzeńska Dk
  10. Panki - Unia - 1-1 (1-0) Nowak
  11. Unia - Praszka - 2-3 (1-1) Nowak, Jelonek
  12. Pajęczno - Unia - 2-3 (1-2) Guder 2, Nowak
  13. Unia - Kościelec - 1-3 (1-2) Jelonek
  14. Kamieńskie M. - Unia - 2-1 (1-1) Nowak
  15. Unia - Strojec - 1-4 (0-1) Brzeńska Dk
  16. Unia - Olesno - 4-1 (1-0) Brzeńska Dn 2, Nowak 2
  17. Blachownia - Unia - 3-2 (2-0) Szmalenberg, Jelonek

wiosna:

  1. Unia - Konopiska - 0-1 (0-1)
  2. Lubliniec - Unia - 2-2 (1-2) Brzeńska Dn, Lebek S.
  3. Unia - Boronów - 6-0 (3-0) Brzeńska Dn 3, Brzeńska Dk, Jelonek, Guder
  4. Szczekociny - Unia - 3-0 (1-0)
  5. Unia - Gorzów Śl. - 2-0 (1-0) Jasiński, sam.
  6. Truskolasy - Unia - 4-1 (3-0) Brzeńska Dk
  7. Unia - Mstów - 2-3 (1-1) Guder, Jelonek
  8. Unia - Panki - 1-1 (0-1) Szmalenberg
  9. Praszka - Unia - 3-1 (1-1) Jasiński
  10. Unia - Pajęczno - 4-3 (2-2) Brzeńska Dk 2, Brzeńska Dn, Jasiński
  11. Kościelec - Unia - 8-0 (4-0)
  12. Unia - Kamieńskie M. - 2-2 (2-0) Golek, Brzeńska Dk
  13. Strojec - Unia - 1-1 (1-1) Guder

Po reformie terytorialnej do opolskiej okręgówki przechodzą Motor Praszka, Budowlani Strojec, Piast Gorzów Śl., OKS Olesno a do okręgówki piotrkowskiej Zawisza Pajęczno.

sezon 1999/2000 klasa okręgowa

jesień:

  1. Olsztyn - Unia - 1-0 (0-0)
  2. Unia - Blachownia - 0-3 (0-2)
  3. Konopiska - Unia - 1-0 (1-0)
  4. Żarki - Unia - 0-5 (0-2) Brzeńska Dn 2, Lebek K, Brzeńska Dk, Żuk
  5. Unia - Szczekociny - 1-0 (0-0) Brzeńska Dn
  6. Kamieńskie M. - Unia - 3-2 (2-2) Cieślik, Brzeńska Dk
  7. Unia - Panki - 0-2 (0-0)
  8. Mstów - Unia - 5-1 (3-1) Brzeńska Dn
  9. Unia - Truskolasy - 2-1 (1-0) Żuk, Brzeńska Dn
  10. Kłobuck - Unia - 5-0 (2-0)
  11. Unia - Rusinowice - 0-0
  12. Lubliniec - Unia - 1-3 (1-0) Żuk, Brzeńska Dn 2
  13. Unia - Krzepice - 3-0 vo
  14. Victoria - Unia - 1-0 (0-0)
  15. Unia - babienica - 3-1 (1-0) Żuk 2, Brzeńska Dn
  16. Unia - Olsztyn 0-0
  17. Blachownia - Unia - 0-2 (0-1) Brzeńska Dn 2

wiosna:

  1. Unia - Konopiska - 1-2 (0-0) Żuk
  2. Unia - Żarki - 4-1 (3-0) Urbańczyk 3, Starczewski
  3. Szczekociny - Unia - 1-2 (1-2) Golek 2
  4. Unia - Kamieńskie M. - 2-0 (1-0) Bolacki, Żuk
  5. Panki - Unia - 0-2 (0-0) Brzeńska Dk, Żuk
  6. Unia - Mstów - 3-4 (1-1) Piątkowski, Cieślik, Brzeńska Dk
  7. Truskolasy - Unia - 1-2 (0-1) Żuk, Urbańczyk
  8. Unia - Kłobuck - 3-0 (1-0) Brzeńska Dk, sam.
  9. Rusinowice - Unia - 0-1 (0-0) Brzęczek
  10. Unia - Lubliniec - 1-1 (0-0) Bolacki
  11. Krzepice - Unia - 1-1 (0-0) Urbańczyk
  12. Unia - Victoria - 2-0 (0-0) Urbańczyk, Neumann
  13. Babienica - Unia - 1-0 (1-0)

źródło: http://ll.futbolowo.pl/, http://kspanki.futbolowo.pl/, własne

 

Najbliższe spotkanie

mecz towarzyski
Unia Kalety   Drama Zbrosławice
2018-07-21, 17:00:00

Reklama

Sklep

Wyniki

Mecze sparingowe
Unia Kalety Drama Zbrosławice
Unia Kalety Odra Miasteczko Śląskie
Unia Kalety Start Dobrodzień
Unia Kalety Górnik Bobrowniki Śląskie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Kalendarium

18

07-2018

środa

19

07-2018

czwartek

20

07-2018

piątek

21

07-2018

sobota

22

07-2018

niedziela

23

07-2018

pon.

24

07-2018

wtorek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 146, wczoraj: 189
ogółem: 693 906

statystyki szczegółowe