Klub Sportowy Unia Kalety - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • 7 kolejka, 08.09 (sobota), godz. 16.30 - Lotnik Kościelec - Unia Kalety ZAPRASZAMY!!!
  •        

Ostatnie spotkanie

Unia Kalety 1:1 Pogoń Kamyk
2018-09-15, 16:00:00
     
oceny zawodników »

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Button

 

Logowanie

Losowa galeria

Nowa galeria
brak zdjęć

Tabele z lat 1981-1990

sezon 1980/81 klasa okręgowa

sezon 1981/82 klasa okręgowa

sezon 1982/83 klasa okręgowa

sezon 1983/84 klasa okręgowa

sezon 1984/85 klasa okręgowa

sezon 1985/86 klasa okręgowa

sezon 1986/87 klasa międzywojewódzka piotrkowsko-częstochowska

1
 
PILICA TOMASZÓW MAZOWIECKI
 
26
40
 
 
 
49 - 17
32
2
 
CONCORDIA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
26
39
 
 
 
49 - 19
34
3
 
VICTORIA CZĘSTOCHOWA
 
26
31
 
 
 
48 - 29
19
4
 
PIOTRKOVIA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
26
31
 
 
 
48 - 29
19
5
 
SPARTA LUBLINIEC
 
26
29
 
 
 
32 - 28
4
6
 
RAKÓW II CZĘSTOCHOWA
 
26
29
 
 
 
33 - 29
4
7
 
WŁÓKNIARZ ZELÓW
 
26
26
 
 
 
40 - 41
-1
8
 
SKRZYDŁA GLINIK
 
26
25
 
 
 
31 - 25
6
9
 
PAPIERNIK MYSZKÓW
 
26
24
 
 
 
35 - 34
1
10
 
RKS RADOMSKO
 
26
24
 
 
 
29 - 40
-11
11
 
STAL NIEWIADÓW
 
26
21
 
 
 
30 - 46
-16
12
 
OLIMPIA HUTA STARA
 
26
19
 
 
 
24 - 43
-19
13
 
UNIA KALETY
 
26
14
 
 
 
27 - 50
-23
14
 
JEDNOŚĆ BORONOW
 
26
11
 
 
 
20 - 65
-45

sezon 1987/88 klasa okręgowa

sezon 1988/89 klasa międzywojewódzka piotrkowsko-częstochowska

sezon 1989/90 klasa okręgowa

źródło: http://ll.futbolowo.pl/, http://jednoscboronow.futbolowo.pl

Najbliższe spotkanie

Warta Mstów   Unia Kalety
2018-09-22, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Sklep

 

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
Unia Kalety 1:1 Pogoń Kamyk
Warta Kamieńskie Młyny 0:1 Znicz Kłobuck
Gmina Kłomnice 6:0 Olimpia Truskolasy
Olimpia Huta Stara 0:1 KS Panki
Liswarta Krzepice 2:1 Stradom Częstochowa
MLKS Woźniki 4:4 Sparta Lubliniec
Orzeł Kiedrzyn 3:4 Piast Przyrów
Amator Golce 5:5 Warta Mstów
Orzeł Psary/Babienica 2:1 Lotnik Kościelec

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9
Warta Mstów - Unia Kalety
Lotnik Kościelec - Warta Kamieńskie Młyny
Pogoń Kamyk - Orzeł Psary/Babienica
Piast Przyrów - Amator Golce
Sparta Lubliniec - Orzeł Kiedrzyn
Stradom Częstochowa - MLKS Woźniki
KS Panki - Liswarta Krzepice
Olimpia Truskolasy - Olimpia Huta Stara
Znicz Kłobuck - Gmina Kłomnice

Kalendarium

19

09-2018

środa

20

09-2018

czwartek

21

09-2018

piątek

22

09-2018

sobota

23

09-2018

niedziela

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. KsUnia 46
2. mildzik 45
3. pyndzel01 36
4. ftb2user_1534599095. 35
5. Bambino6 26
6. ciacho92 15
7. niumen 7
8. ftb2user_1510781649. 4
9. UniaKalety 1

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 117, wczoraj: 237
ogółem: 706 315

statystyki szczegółowe